Ako vytvoriť osvedčenia o získaní predprimárneho vzdelania?

osvedčenie, predprimárne vzdelanie

EduPage umožňuje materským školám vytvárať osvedčenia o získaní predprimárneho vzdelania pre svojich žiakov.

Modul je prístupný cez Vyučovanie / Pedagog. dokumentácia. Následne si zvoľte Vysvedčenia / výpisy.

Zobrazí sa Vám náhľad tried s počtom žiakov. Ak chcete generovať PDF Osvedčenia naraz pre celú triedu, tak kliknite na "vygenerovať PDF" vedľa danej triedy.

Otvorí sa nové okno s tlačovou zostavou. Kliknite na ňu.

Zobrazí sa okno s parametrami zostavy. V ľavej časti viete skontrolovať, či sú tam všetci žiaci. Prípadne, ak niektoré dieťa z tej triedy pokračuje ešte v MŠ a nevydávate mu osvedčenie, tak ho viete odobrať alebo naopak pridať ďalšie dieťa z inej triedy. Vyplňte pole pre vyučovací jazyk. Skontrolujte zostavu. Ak je v poriadku, tak kliknite na "Vygenerovať a zaevidovať dokumenty".

Hotovo, osvedčenia sú vytvorené. Vytlačené ich môžete odovzdať rodičom alebo im ich môžete zverejniť cez edupage.

Ako zverejniť rodičom osvedčenia?
Ako vytvoriť osvedčenie len pre jedného žiaka?
Kde zadám miesto vydania na vysvedčení/výpise?