Ako pripraviť zoznam detí, ktorých rodičia požiadali o dotáciu na stravu - obdobie od 1/9/2024

Zoznam detí, ktorých rodičia o dotáciu požiadali podaním Návratky (alebo Zápisného lístka s Návratkou) môžete vytvoriť zo žiadostí o dotáciu na stravu, ktoré sú v stave akceptované.

Prihláste sa ako administrátor a v module 'Žiadosti / Vyhlásenia' kliknite na ikonu 'Kto odovzdal'.
Vyberte '∑ - Žiadosť o dotáciu na stravu':

Otvorí sa prehľad. Pre vytvorenie zoznamu zvoľte 'Export'.

Zvoľte žiadosti, ktoré chcete v zozname zobraziť.
Pre školský rok 2024/2025 musí rodič požiadať o dotáciu podaním novej Návratky alebo Zápisného lístka bez ohľadu na to, či tak už spravil aj predtým.
Vyberte dátum ich odovzdania, od ktorého sa majú zobraziť.

Pozn.: Ak chcete, aby sa v zozname zobrazili aj budúcoroční prváci (resp. tí, ktorí budú žiakmi vašej školy až v novom školskom roku), je potrebné spraviť prechod do nového školského roka 2024/2025.

Vyberte, ktoré zoznamy z ponúkaných chcete zobraziť.

Ak niektoré z údajov za žiaka chýbajú, doplníte ich v Agende.

Ak niektorí rodičia odovzdali Návratku v papierovej forme, môže elektronickú Návratku zadať za dieťa škola.
Ako môže administrátor podať žiadosť za žiaka
Zoznamy je možné vytlačiť alebo uložiť ako PDF.