=Ako učiteľ vypíše online konzultačné hodiny?

Vytvorte konzultačné hodiny podľa tohto návodu: Učiteľ - ako vytvoriť konzultačné rodičovské združenie?
Pri vytváraní konzultačných hodín zaškrtnite zaškrtávacie políčko, že konzultácie budú prebiehať online.

Prvýkrát si musíte zvoliť, cez akú službu budete robiť konzultačné hodiny: Ako si zvoliť službu na online konzultačné hodiny?

Ak máte zvolenú službu a túto službu máte spárovanú s účtom príslušnej služby, online konzultácie sa objavia učiteľovi aj žiakovi/rodičovi v triednej knihe s ikonou kamerky:

Kliknutím na konzultačné hodiny vidíte, ktorí žiaci (rodičia sú prihlásení na konzultácie).

Akonáhle žiak/rodič príde na konzultácie, učiteľovi sa objaví tlačidlo Pripojiť, ktorým sa pripojí k online konzultácii s týmto rodičom.
Pozn: Tlačidlo je zelené v aktuálne prebiehajúcom časovom okne. Ináč je šedé.

Keď konzultácia s jedným rodičom skončí, treba stretnutie ukončiť a vrátiť sa do tohto okienka v triednej knihe, kde už možno čaká na konzultáciu ďalší rodič.

Pre konzultáciu s ďalším rodičom sa vytvorí úplne nové stretnutie a to opäť kliknutím na tlačidlo Pripojiť.

Online konzutačné hodiny