Učiteľ - ako zadať čas príchodu do práce / odchodu z práce manuálne v mobilnej aplikácii?

Slovenčina Čeština

Ak sa zabudnete v škole ráno pípnuť, alebo vaša škola nemá dochádzkový systém pre zamestnancov, v mobilnej aplikácii môžete manuálne zadať čas svojho príchodu do práce alebo odchodu z práce.

Kliknite na dlaždičku Dochádzka a vyberte Moja dochádzka. Vyberte deň, kedy chcete dochádzku nastaviť. Zadať dochádzku na aktuálny deň môžete aj cez tlačidlo Dnes v pravom dolnom rohu. Kliknite do políčka Príchod.

Tu môžete zadať čas príchodu. Prednastavený je aktuálny čas. Zmeniť ho môžete kliknutím na požadovanú hodinu a minúty.
Podobne môžete zadať aj čas odchodu.

Dni, kedy máte zadanú dochádzku, sú označené zelenou farbou. Dni, kedy dochádzka nie je zadaná, sú zvýraznené červenou farbou. Modrou farbou je označený aktuálny deň, pokiaľ nemá ešte zadanú dochádzku.

Cez mobilnú aplikáciu môžete zadať aj opustenie pracoviska.