Ako ZŠ potvrdí prihlášku zadanú rodičom?

V module "Prijímačky" v hornom menu vyberte možnosť "Naši žiaci" / "Prihlášky". Uvidíte zoznam svojich žiakov a ich prihlášok podaných cez EduPage. V stĺpci "Potvrdenie prihlášky našou školou" vidíte, ktoré prihlášky už vaša škola potvrdila, ktoré ešte nepotvrdila a ktoré zadala stredná škola. Ak stĺpec nevidíte, kliknite na ikonu "Uvádzané stĺpce" a vyberte si ho.

Označte žiaka, ktorého prihlášku chcete potvrdiť. Kliknite na "Potvrdiť" nad tabuľkou. Svoju voľbu potvrďte. Ak chcete potvrdiť naraz viacero prihlášok, označte všetky, ktoré chcete potvrdiť a kliknite na "Potvrdiť" nad tabuľkou.

Ak chcete potvrdiť všetky doteraz nepotvrdené prihlášky v zozname, neoznačujte žiadneho žiaka, iba kliknite na "Potvrdiť" nad tabuľkou. Svoju voľbu potvrďte. Zároveň budete vidieť, koľko prihlášok potvrdzujete.

Rodičia môžu prihlášky podávať do 20. marca, ale vy môžete prihlášky potvrdzovať aj po 20. marci.