Ako opraviť zadané údaje v prihláške od rodiča

Prihlášku podanú rodičom nie je možné meniť. Môžete si v nej údaje od rodiča doplniť o svoje poznámky. Na prácu v module Prijímačky sa budú používať Vaše poznámky, nie pôvodný údaj od rodiča. Rodič Vaše poznámky k prihláške vidieť nebude.

Môžete takto doplniť umiestnenia v súťažiach, ktoré prebehli neskôr ako sa podávali prihlášky a diplom Vám uchádzač poslal dodatočne. Alebo ak rodič zadal v prihláške chybné údaje, môžete ich takto opraviť.
Pôvodné údaje sa nestratia. Budete vidieť, ktoré údaje boli menené.

V module "Prijímačky" v časti "Poradie" v stĺpci "Prihláška" kliknite na "Pozrieť".

Doplňte chýbajúce údaje a kliknite "Odoslať".

V prihláške budú všetky urobené zmeny viditeľne označené. Pôvodné údaje zadané rodičom uvidíte, keď prejdete myšou nad zmenený údaj.

Ak nahradíte prílohu prihlášky novou, zobrazia sa Vám obidve prílohy. Budú odlíšené ako Pôvodné prílohy/Dodatočne nahraté prílohy.

Pozri aj:
Známky žiaka v prihláške nie sú kompletné