Ako uchádzačom hromadne nastaviť dátum skúšky, kód testu, výsledok,...

Niektoré operácie s prihláškami môžete robiť naraz pre viacerých uchádzačov pomocou tlačidla Hromadné nastavenie.
Jedná sa o nastavenie stavu prihlášky, nastavenie výsledku, nastavenie dátumu skúšky, miestnosti, v ktorej sa bude konať, generovanie kódu testu a nastavenie potvrdenia o nástupe.

Vyberte najskôr žiakov, pre ktorých idete urobiť hromadnú operáciu. Môžete použiť filtre, ktoré sa nachádzajú v niektorých stĺpcoch - napríklad v stĺpcoch Termín a Výsledok.

Ak chcete označiť všetkých žiakov na stránke, použite ikonu zaškrtávača, ktorá sa nachádza v ľavom hornom rohu tabuľky. Taktiež si môžete zvoliť počet záznamov na stránke.

Stlačte tlačidlo Hromadné nastavenie.

Zaškrtnite typ hromadnej operácie a stlačte Nastaviť.

Všetkým zvoleným uchádzačom sa nastavil stav prihlášky "Skontrolovaná prihláška".