Učebné materiály v EduPage knižnici

aSc testovanie

V EduPage na nachádzajú hotové materiály k viacerým všeobecno-vzdelávacím predmetom.

Tieto materiály pochádzajú:

• z celoštátnych testovaní (Testovanie 5 (MAT, SJL), Testovanie 9 (MAT, SJL), EČ maturitnej skúšky z MAT, SJL, ANJ, NJ, ŠJ, SJSL)
  • zo súťaží a predmetových olympiád (iBobor, Pytagoriáda, Mat. klokan, predmetové olympiády z biológie, geografie, jazykové olympiády,...)
  • učebnice (informatika - programovanie pre SŠ)
  • pôvodné materiály vytvorené firmou aSc.

Materiály pre učiteľov:
    Materiály sa nachádzajú v EduPage v záložke Štandardy. Učiteľ môže otázky použiť na hodine, prideliť ich žiakom na DÚ alebo ako online test.
    Taktiež môžu poslúžiť na prípravu žiakov na celoštátne testovanie, alebo ako prípravu na predmetové olympiády.
    Príprava na Testovanie 5 a Testovanie 9 v EduPage
    Testy externej časti maturitnej skúšky z minulých rokov v EduPage
    Ako vytvoriť test z otázok, ktoré sa nachádzajú v EduPage knižnici?

Otázky v EduPage sa automaticky vyhodnotia, učiteľovi odpadá práca s opravovaním.
    Vo výsledkoch učiteľ vidí úspešnosť jednotlivých žiakov, či úspešnosť jednotlivých otázok.
    Kde si môže učiteľ pozrieť výsledky žiakov z testu alebo online DÚ?

Okrem hotových otázok majú učitelia k dispozícii silný nástroj na vytváranie vlastných materiálov - prezentácií, domácich úloh, testov, či projektov.
    Vytváranie nových materiálov

Materiály pre žiakov:
    Žiaci nájdu v mobilnej aplikácii kachličku Otestuj sa. V nej sa nachádza množtvo materiálov k predmetom:
    matematika, informatika, SJL, ANJ, NJ, ŠJ, hudobná výchova, čítanie, bystré hlavy.

Úlohy sú zoradené v jednotlivých témach do testov so stupňujúcou sa náročnosťou.
    Žiakom sa otázky automaticky vyhodnotia. Aj žiaci aj ich rodičia vidia vo výsledkoch úspešnosť pri ich riešení.
    Čo je cieľom modulu Otestuj sa?