Výhoda EduPage pri zadávaní slovného hodnotenia u ďalších žiakov

slovné hodnotenie

Slovenčina Čeština

EduPage Vám automaticky ponúkne ku každej časti všetky doteraz napísané texty, ktoré ste zadali predchádzajúcim žiakom. Jednoduchým kliknutím vyberiete ten správny text slovného hodnotenia pre daného žiaka. Tento vybraný text môžete upraviť - a stane sa tak ďalšou variantou, ktorú môžete vybrať pri zadávaní ďalších žiakov. Po pár žiakoch tak máte väčšinu hodnotiacich viet zapísanú a hodnotenie iba vyberáte.

Napríklad:
1. Jurajovi už nemusíme písať celé znenie hodnotenia, jednoducho iba vyberieme jedno z hodnoteni, ktoré sme zadali predošlým trom spolužiakom. Vyklikáme, ktoré ho vystihuje:

2. Je nápomocné, ak si hodnotenia rozdelíte na viacero častí. Budete môcť ľahšie pri ďalších žiakoch vyberať tú správnu kombináciu z už napísaných možností:

3. EduPage Vám automaticky preformuluje vetu s menom žiaka:

4. V prípade potreby si vytvorte aj varianty pre pohlavia:

EduPage však umožňuje oveľa viac.
- Texty hodnotení viete zdieľať s inými kolegami alebo používať viac rokov:

Slovné hodnotenie