Rozšírené možnosti - ako zadať úrovne do slovného hodnotenia?

slovné hodnotenie, úroveň

Slovenčina Čeština

Ak si dopredu pripravujete texty pre slovné hodnotenie, môžete si ku každému hodnoteniu zadať Úroveň kvôli prehľadnosti. Edupage Vám potom texty zobrazí vporadí podľa úrovne. Je na Vás ako si tieto úrovne zadáte, teoreticky ich môžete zadať/vnímať priamo ako pomyselnú známku.

V každom prípade úrovne slúžia na to, aby ste sa lepšie orientovali pri vyberaní hodnotiacej vety pre žiaka. Tieto úrovne žiak nevidí ani sa na výslednej známke neprejavia.

Napríklad:

EduPage Vám pri vybere zoradi moznosti:

Ak zadávate okrem slovného hodnotenia aj známku, túto zadajte klasickým spôsobom v známkach žiaka alebo priamo v slovnom hodnotení: Môžem zadať známku na vysvedčení aj v pohľade slovného hodnotenia?

Pozrite aj:
Výhoda EduPage pri zadávaní slovného hodnotenia u ďalších žiakov
Rozšírené možnosti - ako zdieľať slovné hodnotenie s inými učiteľmi alebo medzi rokmi?