Tlač vysvedčení priamo z EduPage

tlač vysvedčení, vysvedčenia, výpisy, vysvedčenie, výpis, tlač výpisov, tlač výpisu, vytlačiť výpisy, vytlačiť vysvedčenie

Slovenčina Čeština

EduPage umožňuje školám na základe zadaných známok z polroka a konca roka prepočítať a vytlačiť vysvedčenie. Nie je potrebné ho generovať a tlačiť výpisy z aScAgendy.

Výhody:

• Netreba pri každej zmene známok, dochádzky, doložky a podobne synchronizovať/publikovať aScAgendu.
  • Vysvedčenia viete priebežne kontrolovať nielen na počítači s aScAgendou, ale na akomkoľvek počítači, ktorý má prístup k internetu, z ľubovolného počítača na škole alebo v prípade potreby z domu.
  • Rodičovi a žiakovi sa vysvedčenie zobrazí v EduPage aplikácii. Stane sa tak až vtedy, keď vysvedčenia zverejníte.
  • Vysvedčenia môže okrem administrátora prepočítať aj učiteľ s príslušným právom.
  • PDF vysvedčenia/výpisy sú archivované na EduPage, kedykoľvek k dispozícii, máte aj prehľad ktorým žiakom ste už vysvedčenia vygenerovali, ktorým ešte nie.
  • Pozrite postup:
    Ako vygenerovať/vytlačiť a doručiť žiakom vysvedčenia/výpisy
    Ako spočítať dochádzku maturantom na vysvedčenie.