Vlastné novinky pre každú časť školy (napr. ZŠ a MŠ)

Slovenčina Deutsch Čeština

V prípade, že jednu webstránku EduPage využíva spojená škola alebo základná škola s materskou školou: Ako nastaviť rôzne časti školy v aScAgende, je k dispozícii osobitný kanál noviniek pre každú časť školy.

Stačí pri vytváraní novinky vpravo v nastaveniach vybrať, ktorej časti školy sa novinka týka. Upozornenia na novinku prídu taktiež iba zoznamu používateľov tejto časti školy.

Na hlavnej stránke sa vám budú naďalej zobrazovať všetky publikované novinky (pre obe časti školy) avšak v hornom menu môžete mať viac kanálov noviniek, kde budú jednotlivé novinky podelené podľa toho, ktorej čati školy sa týkajú.

Novinky nenastavené pre žiadnu časť školy sa budú zobrazovať vo všetkých novinkách pre obe časti školy a v hlavných novinkách.

Pozri aj:
Vlastné fotoalbumy pre každú časť školy (napr. ZŠ a MŠ)
Ako pridať alebo odobrať položky v menu?