Prihlásenie - žiak

English Slovenčina Russian Lithuania Hebrew

Žiak - Ako sa prihlásim do mobilnej aplikácie EduPage?

Prihlasovacie údaje do EduPage žiaci dostanú od triedneho učiteľa obvykle na začiatku školského roka na taktomto papieriku:

Toto sú prihlasovacie údaje žiaka na tzv. školské konto. Prihlasovacím menom žiaka na školské konto je obvykle MenoPriezvisko a heslo je reťazec znakov, ktorý vygeneroval systém.

Žiak si do prehliadača zadá názov EduPage stránky, v tomto prípade greenlearn.edupage.org a prihlási sa týmito prihlasovacími údajmi.

Rovnako sa žiak môže prihlásiť do EduPage cez mobilnú aplikáciu EduPage. Mobilná aplikácia EduPage

Žiak si nemôže zmeniť heslo na školskom konte. V prípade zneužitia žiackeho konta treba ohľadom zmeny hesla potrebné kontaktovať školského administrátora aScAgendy.

Žiak si môže vytvoriť si tzv. osobné konto, kde prihlasovacím menom bude e-mailová adresa. Výhodou osobného konta je, že ak používateľ zabudne heslo, systém EduPage mu pošle emailom link pre obnovenie hesla. Osobné EduPage konto - ako si ho vytvoriť?

Zabudol som heslo do EduPage - ako ho zistím?

Viac návodov: Prihlásenie - žiak