Moksleivis: kaip pašalinti atliktus namų darbus iš namų darbų sąrašo / kaip pažymėti namų darbus kaip atliktus

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Kai mokinys atlieka namų darbus, jis/ji turi pažymėti juos kaip Atlikta. Namų darbai nebebus rodomi namų darbų sąraše.
Ši funkcija naudinga tiek mokiniams / tėvams, tiek mokytojams. Mokiniai / tėvai turi namų darbų ir jau atliktų namų darbų apžvalgą. Mokytojas turi prieigą prie naujausios informacijos apie mokinių atliekamus namų darbus.

Norėdami pažymėti namų darbą kaip atliktą, vilkite jį į dešinę. Arba spustelėkite namų darbą ir pažymėkite jį kaip „Atlikta“. Atliktas darbas nebus ištrintas, jis bus tik neberodomas sąraše.

Jei norite peržiūrėti ir atliktus namų darbus, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris taškus ir pažymėkite langelį „Rodyti atliktus“.
Atlikti namų darbai šalia pavadinimo yra pažymėti žalia varnele. Jei pažymėjote kaip atliktą per klaidą, galite atšaukti šią žymą, spustelėdami ją.

Kaip pamatyti namų darbus, kurie buvo pašalinti / paslėpti / atsitiktinai pažymėti kaip padaryti

Kitas pagalbos temos mobiliajai programėlei: link: u27 / u40 / u934 / u937