Klasės žurnalas mobiliojoje programėlėje „EduPage“

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

„EduPage“ mobilioji programėlė
Mobiliojoje programėlėje „EduPage“ bakstelėkite plytelę „Klasės žurnalas“. Jei jūsų mokykla naudoja „aSc Tvarkaraščiai“, rodomas konkrečios dienos tvarkaraštis. Bakstelėkite norimą pamoką. Galite įvesti mokymo programą, nedalyvavimus toje pamokoje, paskirti namų darbus ir pan.

Įveskite mokymo planas:
Bakstelėkite plytelę „Mokymo planas“. Jei jau esate išsaugoję mokymo planą „EduPage“, tiesiog pasirinkite temą iš plano. Jei dar neparengėte mokymo plano, temą galite įvesti rankiniu būdu.
Kaip sukurti naują planą

Įvesti moksleivių lankomumą:
Norėdami įvesti mokinių lankomumą, bakstelėkite plytelę „Lankomumas“. Jei mokinys vėluoja, palieskite ir palaikykite mokinio vardą. Išsaugokite pakeitimus. Jei dalyvauja visi, vis tiek reikia patvirtinti mokinių lankomumą, palietus plytelę „Nedalyvaujančių nėra“.