Kaip įrašyti mokinių lankomumą pagal registraciją praėjime

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Jei jūsų mokykloje įdiegta lankomumo sistema, mokytojas gali greitai užregistruoti mokinių lankomumą, atsižvelgdamas į mokinių registraciją atvykstant į mokyklą (nuskaitant kortelę).

Spustelėkite piktogramą Tvarkaraštis, pasirinkite pamoką ir skyrių Mokinių lankomumas. Piktogramą, skirtą įrašyti lankomumą pagal kortelių nuskaitymą, galite rasti viršutiniame dešiniajame kampe. Mokiniai, kurie neatėjo į mokyklą, automatiškai pažymimi kaip nedalyvaujantys. Mokiniai, kurių kortelės buvo nuskaitytos atvykus į mokyklą (sistema, nuskaičiusi kortelę, apie tai praneša garso signalu - pyptelėjimu), automatiškai pažymimi kaip esantys.
Jei reikia, papildomus pakeitimus galite atlikti rankiniu būdu. Išsaugokite pakeitimus.