Koks yra dydžio apribojimas ir kokio tipo failus galima įkelti į „EduPage“?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Thai

Mokytojo ar mokinio į „EduPage“ įkeltų failų dydis gali būti iki 50 MB.

Geriausia yra nesiųsti didelių failų (įskaitant ir mažesnius nei 50 MB failus) nei el. paštu, nei per „EduPage“. Jei jums reikia bendrinti didelius failus su mokiniais, rekomenduojame naudoti debesijos paslaugas, pvz. „Google drive“, „Dropbox“ arba „Microsoft OneDrive“. Nusiųskite failą iš savo kompiuterio į debesį, įjunkite bendrinimą ir nusiųskite nuorodą.

Kaip įterpti interneto nuorodą į kortelę?

Mokiniai galės atsisiųsti failą naudodamiesi nuoroda.

Failų, kuriuos galima įkelti į „EduPage“, tipai:
apk, avi, body, c, c4d, cpp, cs, css, doc, docx, fbx, flipchart, flp, flv, ggb, gif, imp, java, jpeg, jpg, lxf, m, m4a, m4p, m4v, mp3, mp4, odp, ods, odt, pas, pdf, piv, png, pps, ppsx, ppt, pptx, psd, pub, py, py3, rar, rna, roz, rtf, sb, sb2, sb3, scratch, slx, sprite, sprite2, svg, swf, tif, txt, wav, webm, wma, wmv, xls, xlsx, xml, zip, zmf

Jei failas yra per didelis arba jo plėtinio nėra tarp palaikomų plėtinių, parodomas įspėjimas:

Jei palaikomų plėtinių sąraše trūksta konkretaus tipo plėtinio, praneškite mums apie tai paštu info@asc.sk