Planai ir paruoštukai„EduPage“ - Apžvalga

English Slovenčina Deutsch Polish Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Kai metų pradžioje kursite naują kursą, taip pat sukurkite ir mokymo planą. Tuomet, pradėjus pamoką, klasės žurnale nebereikia įvesti mokymo programos. Jūs tiesiog galite pasirinkti kitą temą iš plano.

Kas yra kursas? Kaip jį sukurti?
Kaip sukurti naują planą
Kaip naudoti mokymo planą klasės žurnale

Prie mokymo plano pridėkite paruoštukų - pastabas, pristatymus, paveikslėlius, testus, testų klausimus.

Kaip sukurti naują pristatymą
Kaip sukurti naują testą?
Kaip iš paruoštų klausimų kortelių sukurti naują testą?
Kaip sukurti naują klausimų kortelę
Kaip pridėti failą prie mano paruoštukų

Kai pasirenkate mokymo programą iš plano, galite pamatyti, kiek paruoštukų jai turite, ir galite tuoj pat juos panaudoti.

Kaip prieiti prie paruoštukų klasės dienyne

Jūsų paruoštukai, jei leisite, gli būti matomi moksleivių. Grįžę iš mokyklos, „EduPage“ jie pamatys pranešimą apie praeitą pamoką. Spustelėję šį pranešimą, jie gali pamatyti visą jūsų pateiktą medžiagą (pristatymus, kontrolinius klausimus).

Kaip moksleiviams prieiti prie temos mokymo (studijų) medžiagos?

„EduPage“ yra ir kitos medžiagos, sukurtos kitų mokytojų. Dalijimasis medžiaga „EduPage“ yra grindžiamas standartais.
Prie kiekvienos sukurtos medžiagos gali būti pridedamas mokymo standartas.

Pvz., jei turite medžiagos tema „Dešimtainiai skaičiai“, tai yra plati tema. Ar tai reiškia dešimtainių skaičių sumą, daugybą, apvalinimą ar dar ką nors? Jei medžiagą paženklinsite mokymo standartu „Teigiami ir neigiami dešimtainiai skaičiai skaičių ašyje“, bus daug aiškiau, apie ką ši medžiaga.

Koks yra standartų vaidmuo „EduPage“?
Kaip aš galiu susipažinti su medžiaga, kurią kiti mokytojai parengė tam standartui

Jei norite, galite pasidalyti parengta medžiaga su kitais mokytojais.

Kaip pasidalinti savo medžiaga mokyklos bibliotekoje?

Jei savo mokymo plane norite pamatyti kitų mokytojų medžiagą, atlikite dar vieną žingsnį kurdami savo planą - priskirkite individualius mokymo standartus savo plano temoms. Standartai taip pat „atneša“ visas su jais susijusias medžiagas.

Kaip priskirti standartus mokymo planui

Šis mažas žingsnis duos didelę naudą jums ir jūsų moksleiviams - jie gaus paprastą prieigą prie savarankiško mokymosi medžiagos ar testų.

Kas yra „Studijų temos“?

Galėsite pamatyti moksleivių rezultatus pagal individualius mokymo standartus. Tai padės išsiaiškinti, ką žino jūsų mokiniai ir kas vis dar kelia jiems problemų. Galėsite geriau sutelkti dėmesį į problemines temas.

Kaip parodyti moksleivių rezultatus pagal individualius standartus

„EduPage“ taip pat padės taisyti namų darbus ir vertinti testus. Jei mokiniai namų darbus ar testus atlieka internetu, naudodamiesi kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu, „EduPage“ automatiškai įvertina jų atsakymus. Galite pamatyti rezultatus ir vienu spustelėjimu įvesti pažymius į klasės dienyną.

„EduPage“ taip pat siūlo atspausdintų testų taisymo sistemą. Kai kuriais atvejais bus lengviau taisyti testus, be to, gausite ir įdomios statistinės informacijos.

Kaip įvertinti atspausdintus testus?

• Daugiau apie planus ir paruoštukus
  • Kaip „EduPage“ padeda mokytojui
  • „EduPage“ Pagalbos centras, čia taip pat rasite vaizdo įrašų.