Kaip priskirti medžiagą tik kai kuriems moksleiviams

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Kai kuriose situacijose projektą ar pristatymą reikia priskirti ne visai klasei, o tik kai kuriems mokiniams.

Tarkime, kad pristatymą „Saulės sistema“ norime priskirti tik kai kuriems 6 D klasės mokiniams. Pristatymo skirtuke spustelėkite piktogramą „Redaguoti medžiagą“.

Viršutiniame meniu pasirinkite skirtuką „Priskirti“. Tada pasirinkite „Sukurti naują priskyrimą“. Pasirinkite klasę. Klasėje nurodytas mokinių skaičius. Spustelėkite jį.

Pamatysite pasirinktos klasės mokinius. Pagal numatytą nustatymą išrinkti visi mokiniai (žalia). Kai kuriuos iš jų galite atšaukti, spustelėję vardą. Kai bus išrinkti tik tie moksleviai, kuriems norite priskirti pristatymą, pasirinkite „Atlikta“.

Skaičius parodo, keliems moksleiviams skirta medžiaga. Paspauskite „Atlikta“. Išrinkti moksleiviai bus informuoti per „EduPage“.