Komandinis darbas interaktyvioje pamokoje

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania Thai

Interaktyvios „EduPage“ pamokos metu mokiniai gali dirbti grupėse.

Mokiniai yra suskirstyti į grupes. Jie, kaip komanda, atsakys į klausimus interaktyviame pristatyme. Kiekviena komanda atsakymams pateikti naudoja vieną išmanųjį telefoną.

Kaip sudaryti komandas

Vienas iš komandos narių prisijungia prie pristatymo.

Kaip mokiniai gali prisijungti prie interaktyvios pamokos?

Jis paspaudžia tris taškus, kad pasirinktų komandinį darbą ir išrinktų komandos narius. Jis įveda komandos pavadinimą ir paspaudžia „Pateikti“.

Mokytojas gali spustelėti Mokinių piktogramą, kad pamatytų komandų sudėtį. Atsakymai į klausimus rodomi komandoms.

Vėliau komandos atsakymai bus išsaugoti kiekvienam mokiniui atskirai. Tos pačios komandos nariai turės identiškus rezultatus.
Kur mokytojas ras mokinių rezultatus pasibaigus interaktyviajai pamokai

Galite skirti mokiniams papildomų taškų. Kaip skirti papildomų taškų / pažymių už mokinių darbą interaktyvios pamokos metu (susieti su Pažymių knygele)

Interaktyvi pamoka
Įvairūs interaktyvios pamokos vedimo metodai
Kaip paleisti pristatymą iš išmaniojo telefono ar kompiuterio, neprijungto prie projektoriaus
Kaip mokiniai gali prisijungti prie interaktyvios pamokos?
Kaip mokinys, neturintis „EduPage“ prisijungimo, gali prisijungti prie interaktyvios pamokos?
Kur mokytojas gali pamatyti mokinių rezultatus interaktyvios pamokos metu
Kur mokytojas ras mokinių rezultatus pasibaigus interaktyviajai pamokai
Kaip įtraukti mokymo medžiagą į interaktyvią pamoką
Kaip valdyti interaktyvias pamokas naudojant išmanųjį telefoną