Kaip mokinys, neturintis „EduPage“ prisijungimo, gali prisijungti prie interaktyvios pamokos?

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania Thai

Norėdami prisijungti prie interaktyvios pamokos, mokiniai turi būti prisijungę prie savo „EduPage“ paskyrų. Geriausias pasirinkimas yra prisijungti naudojantis „EduPage“ mobiliąja programėle.

Jei mokinys negali prisijungti prie savo „EduPage“ paskyros, jis vis tiek gali dalyvauti interaktyviojoje pamokoje.

Pradėjus interaktyvią pamoką, instrukcijos rodomos dešiniajame apatiniame kampe. Mokiniai, neturintys „EduPage“ prisijungimo, gali prisijungti prie interaktyvios pamokos vykdydami instrukcijas. Instrukcijose nurodomas interneto adresas ir lentos ID.

Kiekvienas mokinys, negalintis prisijungti prie savo „EduPage“ paskyros (neprisimenantis prisijungimo duomenų), į savo kompiuterį / planšetinį kompiuterį / išmanųjį telefoną turi įvesti šį tinklalapio adresą:

edupage_pavadinimas.edupage.org/bb , pvz. gimn21.edupage.org/bb

ir įvesti lentos ID. Taip mokinys prisijungs prie interaktyvios pamokos.

Mokinys anoniminį prisijungimą turi susieti su savo vardu mokinių sąraše. Tokiu būdu atsakymai į klausimus pristatyme bus susieti su jų vardu, rodant rezultatus.

Interaktyvi pamoka
=How to launch an interactive lesson
Įvairūs interaktyvios pamokos vedimo metodai
Kaip paleisti pristatymą iš išmaniojo telefono ar kompiuterio, neprijungto prie projektoriaus
Interaktyvios pamokos valdymo elementai
Kaip mokiniai gali prisijungti prie interaktyvios pamokos?
Kur mokytojas gali pamatyti mokinių rezultatus interaktyvios pamokos metu
Kur mokytojas ras mokinių rezultatus pasibaigus interaktyviajai pamokai
Kaip skirti papildomų taškų / pažymių už mokinių darbą interaktyvios pamokos metu (susieti su Pažymių knygele)
Kaip įtraukti mokymo medžiagą į interaktyvią pamoką