Mokytojas: grynųjų pinigų surinkimas veikloms mokykloje (mobiliojoje programėlėje)

English Deutsch Russian Lithuania Hebrew

Mokytojas: grynųjų pinigų surinkimas veikloms mokykloje (interneto naršyklėje)

Klasės auklėtojas gali lengvai sukurti ir administruoti grynųjų pinigų surinkimą, kai su moksleiviais planuoja apsilankymą kino teatre ar muziejuje.

• Tėvai automatiškai gaus tiek „EduPage“ interneto puslapyje , tiek mobiliojoje programėlėje pranešimą, kad moksleivis turėtų atnešti pinigų šiam renginiui.

• Mokytojas turės greitą apžvalgą, kas jau sumokėjo. Jei kuris nors iš tėvų dar nesumokėjo - jis/ji šalia mokinio pažymių matys jūsų užrašą, todėl mokytojas neprivalo siųsti tėvams priminimo.
  • Pagrindiniame ekrane spustelėkite lauką „Mokėjimai“.

Sukurkite naują pinigų surinkimą spustelėdami žalią mygtuką „+“.

Įveskite pavadinimą ir surinktiną sumą. Apatiniame dešiniajame kampe spustelėkite žalią mygtuką „Kitas“.

Pavyzdžiui, 4A klasėje sukuriate 5 Eurų pinigų surinkimą, skirtą apsilankymui kine.

Pasirinkite surinkimo pabaigos datą.

Pasirinkite parinktį „Mokama grynais“.

Čia galite pasirinkti visus mokinius vienu paspaudimu arba pasirinkti atskirus mokinius iš klasės (pvz., jei žinote, kad kažkas nedalyvaus renginyje).

Pasirinkę moksleivius, pinigų surinkimo ekrano viršuje, po pavadinimu, galite pamatyti mokinių, kurie turėtų atnešti pinigus už renginį, skaičių ir bendrą gautiną sumą.
    Galiausiai apatiniame dešiniajame kampe spustelėkite žalią mygtuką „Išsaugoti“.

Dabar jūsų mokėjimuose sukurta naujas pinigų surinkimas.

Jame lengvai įrašysite sumokėjusius mokinius.
    Spustelėkite mokinio vardą ir paspauskite žalią mygtuką „Pažymėti kaip sumokėjusį“.

Surinkimo ekrano viršuje, tiesiai po jo pavadinimu, galite pamatyti:
    jau gautą sumą / bendrą reikiamą sumą ir skliaustuose - dar trūkstamą /surinktiną/ sumą.

Be to, „Mokėjimų“ peržiūroje galite pamatyti jau surinktą sumą, visą reikiamą sumą, ir sumą, kurią dar reikia surinkti.

Surinkus pinigus iš visų mokinių, pinigų surinkimo veiksmas yra baigtas.