Nustatyti automatinio pedagoginių priemonių, pagrįstų pagyrimais ir pastabomis, generavimo taisykles

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania Thai

Be pažymių, mokiniams galima skirti pagyrimus / pastabas ir kitas pedagogines priemones.

Kaip įrašyti pastabas/pagyrimus mokiniams

Tuo pačiu metu gali būti nustatomos taisyklės, kad sulaukus tam tikro pagyrimų / pastabų skaičiaus, bus sugeneruota automatinė iš anksto nustatyta pedagoginė priemonė. Pavyzdžiui: 5 pavėlavimai, ir mokinys nusipelnė klasės auklėtojo papeikimo.

Taisykles gali nustatyti administratorius arba klasės auklėtojas.

Taisykles galima nustatyti „Pažymių“ nustatymuose, skirtuke „Pastabos / Laiškai“. Pasirinkite „Išplėstinės taisyklės“.

Taisyklės suteikia galimybę nustatyti tiek pažymių, tiek pastabų taisykles. Šiose instrukcijose aptariamos tik pastabų taisyklės. Pasirinkus „Išplėstinės taisyklės“, sistema pateikia visų galiojančių taisyklių sąrašą. Taisykles galima pakoreguoti arba ištrinti. Naują taisyklę galima pridėti pasirinkus mygtuką „+ naujos pastabų taisyklės“.

Du pastabų taisyklių pavyzdžiai.

1 pavyzdys:
Mokytojas parašo mokiniams šypsenėles už aktyvų dalyvavimą pamokoje. Tegul sistema sukuria priemonę „Klasės auklėtojo pagyrimas“ už kiekvienas 3 surinktas šypsenėles.

Svarbu pasirinkti teisingą taisyklės tipą. Jei pasirinktas „Automatinė pastaba iš dalyko“, į bendrą sumą bus įskaičiuoti tik konkretaus dalyko pagyrimai / pastabos. Jei pasirinkta „Automatinė pastaba“, visų dalykų pagyrimai / pastabos bus įskaičiuoti į bendrą sumą. Remiantis šia suma, sukuriama pedagoginė priemonė.

2 pavyzdys:
Jei mokinys pavėluoja į pamoką, mokytojas įrašo pastabą apie pavėlavimą su laikrodžio piktograma. Tegul sistema automatiškai sukuria „Klasės auklėtojo papeikimą“ už 5 pavėlavimus. Nustatant taisyklę buvo naudojama ši išplėstinė taisyklė:

Kaip klasės auklėtojas gali pamatyti savo klasės mokiniams skirtas pastabas ir pagyrimus

Šis pavyzdys rodo pavėlavimo taisyklių taikymą. Mokytojas gali patvirtinti, taisyti, atmesti ar atspausdinti pastabą spustelėjęs trikampio ženklą. Oficialiuose įspėjimuose kiekvienai sugeneruotai ataskaitai yra suteiktas skaičius.