Kaip iš testo taškų / procentų apskaičiuoti pažymį?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Jei pasirinksite įvertinimo tipą „Pažymys skaičiuojamas iš taškų / procentų“, turėtumėte nustatyti pažymio apskaičiavimo skalę.

Sukurkite savo skalę su apibrėžtais procentiniais rėžiais skirtingiems pažymiams.

Ši skalė gali būti naudojama kiekvieną kartą apskaičiuojant pažymį iš taškų / procentų:

Pavyzdžiui, jei vertinate testą, kurio maksimalus rezultatas yra 35 taškai, kurdami naują užduotį pažymių knygelėje, nustatykite maksimalų taškų skaičių 35. 35 taškai sudaro 100%.
Jei mokinys gavo mažesnį taškų skaičių, jis proporcingai paverčiamas procentais. Sistema apskaičiuos pažymį pagal procentinę skalę.

Pavyzdys: Mokinys surinko 27 taškus (t. y. 77,1% iš maks. 35 taškų). Sistema suteikė vertinimą B (nuo 70% iki 85%) pagal „Įvertinimas - procentais“ skalę.

Ta pati skalė gali būti naudojama visiems testams, nepriklausomai nuo jų taškų skaičiaus. Ji gali būti naudojama ir atliekant 10 taškų vertės testą, taip pat ir 57 taškų testą. Kurdami užduotį nepamirškite nustatyti maksimalaus taškų skaičiaus. Šis taškų skaičius sudaro 100 procentų.

Taikant kitą pažymių skaičiavimo metodą, mokytojas nustato skirtingą procentinę skalę skirtingiems maksimaliems taškų skaičiams.

Mokytojas nustato taškų ribas kiekvienam pažymiui.

Sistema apskaičiuoja pažymius pagal nustatytas ribas.

Minėto antrojo metodo trūkumai:
Jei maksimalus testų taškų skaičius nėra tapatus, mokytojas turi sudaryti skirtingą skalę kiekvienam testui, remdamasis maksimaliu taškų skaičiumi . Įvairių testų vertinimas gali būti skirtingas. Tai yra pirmasis variantas yra teisingesnis ir reiškia žymiai mažiau darbo mokytojui.