Elektroninės paraiškos

application, application to study

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Thai

Bendrą informaciją apie priėmimo modulį galite rasti straipsnyje apie priėmimą.
Norėdami naudotis elektroninėmis paraiškomis, turite paruošti ir paskelbti elektroninę paraiškos formą savo mokyklos tinklalapyje, kur ją gali užpildyti pareiškėjai. Vykdykite žemiau pateiktas instrukcijas.

1. Eikite į visų galimų modulių sąrašą ir raskite specialų el. paraiškų priėmimui į mokymo įstaigą modulį.

Dėmesio: Jums reikia specialios paraiškos - priėmimo į mokymo įstaigą (ar jos organizuojamus mokymus) modulio. Nenaudokite tekstinio paraiškos modulio „Paraiška“. Spustelėkite mygtuką „MODIFIKUOTI“.

2. Pritaikykite paraišką. Pasirinkite norimą paraiškos tipą (jei yra) ir išsaugokite pakeitimus. Pritaikykite paraišką pagal savo poreikius.

Parašykite instrukcijas vartotojams dėl paraiškos formos. Nebūtina nustatyti visų siūlomų tekstų dalių. Galite įvesti tik įvadinį tekstą.
Spustelėkite mygtuką „Nustatymai“, kad pasirinktumėte duomenis, kuriuos norite užpildyti. Pvz .: priėmimas į mokyklą, kalbos kursai, ar kt.

3. Nurodykite privalomus užpildyti laukus. Tiesiog spustelėkite lauką. Lauko fonas pasikeis į oranžinį.

4. Kad paraiškos forma veiktų, tiesiog ją suaktyvinkite paspausdami mygtuką Įjungti paraišką, kurį galite rasti paraiškos formos nustatymuose:

5. Kad paraiškos forma būtų prieinama pareiškėjams ir jų tėvams, tiesiog įkelkite elektroninį paraiškos modulį į savo mokyklos tinklalapyje, į vietą, kurią turėtų būti lengva pastebėti.
Kaip į interneto meniu įkelti elektroninę paraišką?

6. Elektroninę paraišką galite įkelti į savo mokyklos tinklalapio naujienų skyrių kartu su informacija apie priėmimo procesą.
Naujienos tinklalapyje
Kaip į mokyklos internetinį puslapį įtraukti nuorodą į elektroninę paraišką

Kaip pakoreguoti paraiškos formos išdėstymą
Kur rasti pateiktų paraiškų sąrašą?
Kaip tėvai gali atsispausdinti ar pakeisti pateiktą paraišką?

Pateiktos elektroninės paraiškos rodomos „Dienotvarkėje Internete“. Juose esančią informaciją galima lengvai perkelti į jūsų „Dienotvarkės Internete“ sistemą:
Paraiškos forma - duomenų įkėlimas į „Darbotvarkę Internete“