Kaip įrašyti gautus mokėjimus į „EduPage“ - rankinis įvedimas, importavimas iš „Excel“, importavimas iš sąskaitos išrašo

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Thai

Mokykla turi įrašyti gautus mokėjimus į sistemą „EduPage“, kai tėvai / mokiniai / maitinimo užsakovai atlieka apmokėjimus. Tik po to jie pamatys, kad mokėjimas yra užregistruotas ir yra apmokėti mokėjimo plano mokesčiai.

Gaunamų mokėjimų registravimas

Viršutiniame meniu pasirinkite „Pridėti mokėjimus“. Yra keletas būdų registruoti gautus apmokėjimus:

• Rankinis įvedimas
  • Importavimas iš „Excel“
  • Importavimas iš banko sąskaitos išrašo

Išsamias instrukcijas, kaip įvesti mokėjimą rankiniu būdu arba importuoti „Excel“ formą, rasite nuorodoje Kaip nustatyti pradinį kreditą.

Norėdami įrašyti mokėjimus, gautus į mokyklos banko sąskaitą, žr.: Mokėjimų iš banko išrašo importavimas.

Gautų mokėjimų priskyrimas

Sistema gali identifikuoti mokėtojus ir automatiškai priskirti jų mokėjimus vartotojams, importuojant banko išrašą. Numatytasis nustatymas yra mokėjimų priskyrimas atpažįstant:

- mokėtojo ID (kintamasis simbolis)
    - informacija gavėjui
    - vartotojo banko sąskaitos numeris (kuri buvo įvesta įrašant ankstesnius mokėjimus)

- gauto mokėjimo su sutampančia mokėjimo plane suma priskyrimas tam mokėjimui, kurio terminas sueina anksčiau

Jei reikia, mokykla gali pakeisti šiuos nustatymus (Automatinis mokėjimo planų ir mokėjimų priskyrimas vartotojams ).

Mokėjimų priskyrimų patikrinimas

Importavęs banko išrašą, atsakingas asmuo turėtų peržiūrėti mokėjimų priskyrimus atskiriems moksleiviams - ar jie atitinka mokėjimų planą. Jis / ji turi įsitikinti, kad priskyrimai teisingi, nes:

- tėvai galėjo vienu kartu apmokėti už kelis mokesčius ir gali tekti Mokėjimo priskyrimo pakeitimas
    - tėvai galėjo sumokėti vieną mokestį už kelis savo vaikus, todėl reikalinga Mokėjimo priskyrimas keliems vartotojams
    - mokiniui galėjo nebūti paskirtas mokėjimo planas (per klaidą), o tėvai sumokėjo sumą, pavyzdžiui, išgirstą tėvų susirinkimo metu, ir reikia Kaip paskirti mokiniui mokėjimo planą (ar jo modifikaciją)

- moksleivis gali turėti kelis mokėjimo planus, o tėvai galėjo apmokėti ne pagal tai, kurio mokesčio apmokėjimo terminas yra anksčiausias. Tačiau sistema priskiria mokėjimą tam mokesčiui, kurio terminas sueina anksčiausiai, o tėvai galėjo įrašyti kitą mokėjimo paskirtį gavėjui Mokėjimo priskyrimo pakeitimas

Taip pat žr.: - Mokėjimų modulio vadovo temų sąrašas