Pridėti / atšaukti užsakymą / meniu pasirinkimas

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew Thai

„Valgyklos“ modulis leidžia maitinimo užsakovams pridėti / atšaukti užsakymą ir pasirinkti meniu, prisijungus prie „EduPage“ paskyros interneto naršyklėje arba mobiliojoje programėlėje „EduPage“.

„Valgyklos“ modulis yra kairiajame meniu, skyriuje „Bendravimas“, kai esate prisijungę kaip administratorius arba kaip asmuo, turintis teisę pamatyti valgyklos modulį.

Viršutiniame išskleidžiamajame meniu yra „Valgyklos“ modulio „Modulio nustatymai (administravimas)“.

Skyriuje „Užsakymo atšaukimas, Užsakymo pateikimas, Meniu keitimas“ galite nustatyti laiką (dieną ir valandą) užsakymo atšaukimui / užsakymo pasirinkimui / meniu pakeitimui, taip pat atskirai mokėtojo tipui ir pavieniams patiekalams ir ar visai dienai.

Užsakymo atšaukimas
Mokinys / tėvai gali atšaukti / pakeisti patiekalų užsakymą tiesiai valgyklos meniu, prisijungus prie „EduPage“ paskyros interneto naršyklėje arba mobiliojoje programėlėje „EduPage“.

Paveikslėlyje parodytas prisijungusios moksleivės Emos Adams matomas ekrano vaizdas birželio 25 d. 16:00 val.
Pirmadienį (25.6.) Buvo pateiktas B meniu ir galima įrašyti įvertinimą.
Antradienį pietūs buvo atšaukti ir, kadangi mokyklos valgykla leidžia užsisakyti pietus ne vėliau kaip 15.00 val. paskutinę dieną, kai buvo atidaryta valgykla, dar negalima užsisakyti.
Trečiadienį pietūs taip pat atšaukti, tačiau juos galima užsisakyti dar kartą iki antradienio 15:00 val. Šie pietūs buvo atšaukti birželio 25 d.
Ketvirtadienį moksleivė pasirinko B meniu ir ji gali jį pakeisti iki trečiadienio 15:00 val. arba atšaukti iki ketvirtadienio 8:00 val.

Paspaudusi mygtuką „Užsisakyti“ arba „Atšaukti“, ji gali vėl užsisakyti ar atšaukti pietus.

Atšauktų maitinimo užsakovų apžvalga
Šia apžvalgą galite pamatyti skyriuje: Bendravimas -> Valgykla -> Maitinimo užsakovai -> Atšaukti užsakymai

Šioje apžvalgoje taip pat galite atšaukti mokinio užsakymą arba ištrinti atšauktą užsakymą.

Paveikslėlyje pateiktame pavyzdyje administratorius nori atšaukti užsakymą (1.) studentui Patrikui Belui iš 4.A klasės. Dialogo lange galite pradėti rašyti vardą tuščiame laukelyje arba spustelėkite mygtuką „Pridėti daugiau vartotojų“ (2.) ir pirmiausia pasirinkite klasę (3.), tada spustelėkite mokinio vardą (4.). Galiausiai žali mygtukai „Ok“ ir „Išsaugoti pakeitimus“ turi būti paspausti visuose atidarytuose languose.

„Valgyklos“ modulio pagalbos turinys

Valgyklos modulis - ką jame galima padaryti
Valgyklos modulis ir vartotojo prieiga
Maitinimo patiekimas - kai valgykla dirba