Mokinio kortelė

English Russian Čeština Lithuania

Pagrindinė informacija
Privaloma informacija yra vardas ir pavardė. Visa kita informacija gali būti įvesta vėliau.

Informacija pažymėta piktogramomis:

- nurodo duomenis, kuriuos reikia pateikti vyriausybės registrams. Skirtingose šalyse jie skiriasi.

- nurodo einamaisiais mokslo metais galiojančius duomenis. Kiti duomenys, nenurodyti piktograma, galioja per visą mokinio studijų laikotarpį.

- nurodo duomenis, kuriuos galima pakeisti studijų laikotarpiu: I am new. Please edit me.

Kai kurie duomenys yra nustatyti klasės kortelėje ir tiesiog importuojami į mokinio kortelę. . Tokiu atveju jums nereikia nurodyti šių duomenų mokinio kortelėje. Tiesiog importuokite juos iš klasės nustatymų. Rankinis nustatymas yra būtinas tik tuo atveju, jei mokinio duomenys turėtų skirtis nuo nustatytų klasės kortelėje.

Teisėtas mokinio globėjas
Mokinio motinos ir tėvo duomenys gali būti įvesti per nustatymo vedlį, kurį administruoja administratorius: Administratorius - kaip įvesti tėvų prisijungimo informaciją, arba įvesti mokytojo: Mokytojas - tėvų paskyros arba nustatyti mokinio kortelėje. Tėvo ar motinos skirtuke galite nurodyti „pageidaujamą kontaktinį asmenį“.

Jei mokinys neturi tėvų arba jo globėju paskirtas kitas asmuo/asmenys, įveskite jų duomenis į lauką „teisėtas globėjas“ ir pažymėkite juos kaip pageidaujamą kontaktą. Laukas „pageidaujamas kontaktinis asmuo“ reiškia, kad to kontakto vardas/pavardė bus išspausdinti oficialiuose mokyklos dokumentuose.

Kitos instrukcijos: = neprekladať Ako evidovať odbory so zameraním