Apmokėjimas už maitinimą valgykloje

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew Thai

Mokesčius ir mokėjimus maitinimo užsakovams galima peržiūrėti skiltyje „Mokesčiai ir mokėjimai“.

Šiuos nustatymus galite rasti viršutiniame išskleidžiamajame meniu: „Maitinimo užsakovų“ modulyje „Valgykla“, kai esate prisijungę kaip administratorius ar asmuo, turintis teisę administruoti valgyklos modulį.

Norint peržiūrėti / išsiųsti / atsispausdinti mokėtiną sumą, modulio „Valgykla“ skiltyje „Maitinimo užsakovai“ -> „Mokesčiai ir mokėjimai“ turi būti sukurtas mokėjimo planas - spustelėkite „Redaguoti mokėjimo planą“ pažymėtą mėlyna spalva (mygtukas žaliame stačiakampyje bus tik tuo atveju, jei dar nesukūrėte mokėjimo plano).
Paprastai mokėjimo planai yra kuriami taip Mokėjimų modulis.

Atidarytame lange įveskite šiuos laukus:
- „Mokėjimo planas - pavadinimas“ - galite jį pavadinti, pvz. "Valgykla"
- „Mokesčiai“ - pasirinkite laikotarpį - rekomenduojame visus mokslo metus
(jei nuspręsite kurti mokesčius tik einamajam mėnesiui, nepamirškite spustelėti „Atnaujinti mokėjimo planą“ ir sugeneruoti mokesčius kitam mėnesiui ar mėnesiams lange „Mokesčiai ir mokėjimai“ .)
- „Terminas“ - nustatykite mokėjimo termino dieną ir mėnesį (dieną galite pasirinkti praėjusį, dabartinį ar kitą mėnesį)
- „Banko sąskaita“ - įveskite sąskaitos numerį, patartina jai suteikti pavadinimą

Norint, kad valgyklos mokėjimo planas veiktų tinkamai, dar reikia:
- Mokėtojų tipų nustatymas ir nustatykite kainą
- paskirkite maitinimo užsakovams (mokiniams, mokytojams ir pan.), už ką jie turėtų mokėti:
Kaip maitinimo užsakovams priskirti mokėtojų tipus
- priskirti užsakymus maitinimo užsakovams Kaip priskirti užsakymus

Sukurtas mokėjimo planas susietas su valgyklos moduliu. Atšaukti mokinių užsakymai iškart pakeis mokėtino mokesčio dydį.

„Valgyklos“ modulio pagalbos turinys

Valgyklos modulis - ką jame galima padaryti
Valgyklos modulis ir vartotojo prieiga
Maitinimo patiekimas - kai valgykla dirba