Kaip paskirti mokiniui mokėjimo planą (ar jo modifikaciją)

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew Thai

Mokėjimo plano priskyrimas moksleiviui reiškia kad jis/ji turi sumokėti mokėjimo plane nurodytus mokesčius. Vienam moksleiviui gali būti priskirti keli mokėjimo planai.

Geriausias būdas paskirti mokėjimo planą moksleiviui yra modulio „Mokėjimai“ skiltyje „Vartotojai“.

Žemiau pateiktame pavyzdyje mokiniui priskiriame „Slidinėjimo išvykos“ mokėjimo planą.
Šiuo metu mokinys turi tik vieną paskirtą mokėjimo planą - mokestį už mokslą.
Piktograma, nurodanti mokėjimo plano priskyrimą, rodoma moksleivio eilutėje stulpelyje „Slidinėjimo išvyka“.

Brūkšnys rodo, kad mokiniui nebuvo priskirtas mokėjimo planas.

Žalia varnelė rodo, kad mokiniams buvo paskirtas mokėjimo planas be pakeitimų - jiems galioja pagrindinis mokėjimo planas.
Bet koks tekstas (pvz., –50%) reiškia, kad mokiniui buvo paskirta mokėjimo plano modifikacija. Mokinys moka kitokią sumą nei kiti mokiniai.
Daugiau informacijos apie mokėjimo plano pakeitimus: Mokėjimo planų pakeitimai (modifikacijos).

Pasirinkite parinktį „pridėti“.

Išsaugokite pakeitimus.

Taip pat žr.: Mokėjimų modulio vadovo temų sąrašas