Kaip nustatyti pradinį kreditą

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew Thai

Gali reikėti nustatyti pradinius valgyklos kreditus, pvz. kai mokykla per mokslo metus pakeičia valgyklos apmokėjimo būdus arba pradeda kitus mokslo metus su likusiomis nedidelėmis maitinimo užsakovų permokomis.

Pradinį valgyklos kreditą galite nustatyti modulyje „Mokėjimai“ (2.), kurį rasite kairiajame meniu „Bendravimas“ (1).
Viršutiniame meniu (3.) pasirinkite „Pridėti mokėjimus“ ir pasirinkite rankinį įvedimą arba importavimą iš „Excel“ (4., priklausomai pagal duomenų, kuriuos ketinate įvesti, kiekio).

Įvesti rankiniu būdu - į atidarytą dialogo langą įveskite atskirus gavėjus.
Kaip mokėjimo tipą pasirinkite Pradinis kreditas, norėdami pasirinkti mokėjimo planą, pasirinkite „Valgykla“ arba „Valgyklos“ modulyje sukurto mokėjimų plano pavadinimą (Apmokėjimas už maitinimą valgykloje).
Jei norite pridėti daugiau maitinimo užsakovų, tai galite padaryti naudodamiesi žaliu mygtuku „Pridėti“ (pridėti po vieną) apačioje kairėje arba paspaudę mėlyną mygtuką „Daugiau mokėtojų“, kur taip pat galite iš karto pasirinkti visus klasės mokinius.
Išsami informacija, tokia kaip „Tipas“ ir „Mokėjimo planas“, nustatomos tik pirmajam mokėtojui, o spustelėjus piktogramą pažymėtame raudoname laukelyje turinys nukopijuojamas į žemiau esančias eilutes. Nepamirškite paspausti „Išsaugoti“.

Importuoti - „Excel“ - jei turite daugiau duomenų, paruoštų pvz. „Excel“ lentelėje, būtų gerai, kad ji būtų paruošta su rekomenduojama antrašte. Pagal paveikslėlyje pateiktą pavyzdį - užpildyta informacija yra mokinio vardas, pavardė ir klasė, mokėjimo plano suma ir pavadinimas bei sąskaita (numeris arba pavadinimas).

Reikia tiesiog pažymėti duomenis ir nukopijuoti su „Ctrl + C“ ir įklijuoti su „Ctrl + V“ į atidarytą dialogo langą. Paspauskite „Tęsti“.

Šiame lange „Excel“ antraštė yra suderinta su antrašte sistemoje, tačiau jūs turite pažymėti langelį apačioje kairėje (lentelė turi antraštę). Paspauskite „Tęsti“.

Paveikslėlyje žemiau parodyta, kad vienas mokėjimas nebuvo priskirtas - buvo klaida mokinio varde. Paprasčiausiai redaguodami laukelyje „Vartotojas“ galite ištaisyti šią klaidą. Paspauskite „Tęsti“.

Atsidarys tas pats dialogo langas, kaip ir rankiniu būdu įvedamų mokėjimų atveju, bet jau viskas bus užpildyta. Lange gali būti keli puslapiai. Patikrinkite ir galite paspausti „Išsaugoti“.

Pradinis kreditas sistemoje yra po gautais mokėjimais ir jį galite rasti mokėjimų modulio skiltyje „Mokėjimai“ arba „Vartotojų mokėjimų apžvalga“. Jei bus įjungtų stulpelių filtrų, „Pradinis kreditas“ gali būti paslėptas.

Taip pat žr.: - Mokėjimų modulio vadovo temų sąrašas