Mokytojas - kaip patikrinti, ar mokiniai yra perskaitę / atlikę namų darbus

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Thai

a) Namų darbai su kontroliniais klausimais:
Jei mokytojas paskiria mokiniams namų darbus su kontroliniais klausimais, mokytojas gali pamatyti jų atsakymus rezultatų skiltyje. Rezultatai suteikia mokytojams grįžtamąjį ryšį apie namų darbus - ar jie padaryti, ar ne, ir kurie moksleiviai juos padarė.

Kaip peržiūrėti moksleivių atsakymus ir rezultatus

b) Paprastas tekstinis namų darbas be jokių klausimų:
Mokytojas paskiria nesudėtingą tekstinį namų darbą, pavyzdžiui, „Išmokti mintinai eilėraštį „Diemedžiu žydėsiu“ arba „Išspręsti matematikos uždavinį iš 35 psl.“. Kaip mokytojas gali patikrinti, ar mokiniai atliko užduotį?

Baigęs namų darbą mokinys turėtų pažymėti jį kaip „Atlikta“. Rezultatuose mokytojas gali pamatyti, kurie mokiniai pažymėjo namų darbus kaip „Atliktus“.

Moksleivis: kaip pašalinti atliktus namų darbus iš namų darbų sąrašo / kaip pažymėti namų darbus kaip atliktus

c) Namų darbai su pridedamu failu - mokymo medžiaga:
Rezultatuose mokytojas gali pamatyti, kurie mokiniai atidarė namų darbus, atsisiuntė failą.

Mokinė Kelly Miller atidarė namų darbus ir atsisiuntė failą (100%).

Mokinė Natalie Fox atidarė namų darbus, bet neatsisiuntė failo (50%).