Kaip paskirti namų darbus, kad mokiniai galėtų pateikti savo darbą kaip failą ar tekstą?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Jei reikia, kad mokiniai pateiktų savo namų darbus kaip tekstą ar failą, vykdykite šias instrukcijas:
Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite mygtuką „Pradėti“ ir pasirinkite parinktį „Pridėti namų darbą“.

Galite palikti arba pakeisti iš anksto nustatytą namų darbo pavadinimą. Pasirinkite kursą. Nustatykite pateikimo datą.

Spustelėkite skirtuką „Dabartinė medžiaga“.

Pasirinkite „Sukurti naujas korteles“ ir pažymėkite kortelės tipą „Atviras klausimas“. Mokiniaii gali pateikti savo darbą arba įkelti failą tik „Atviro klausimo“ tipo klausimams.

Įrašykite instrukcijas ir paspauskite „Atlikta“.

Namų darbą galima paskirti - paspauskite skirtuką „Priskirti“, tada - „Atlikta“.

Mokiniai gaus pranešimą apie namų darbus.

Kai jie spustelės „Paleisti medžiagą“,

jie gali įvesti tekstą arba, jei reikia, pridėti failą.

Mokytojas gaus pranešimą apie naujus rezultatus.

Spustelėjus pranešimą, pasirodys skyrius „Rezultatai“. Pasirinkite „Rodyti rezultatų apžvalgą, įveskite pažymius“.

Mokytojas gali perskaityti mokinio atsakymą ir atsisiųsti failą.

Visų tipų failų, kuriuos mokiniams leidžiama įkelti, sąrašas:

apk, avi, body, c, c4d, cpp, cs, css, doc, docx, fbx, flipchart, flp, flv, ggb, gif, imp, java, jpeg, jpg, lxf, m, m4a, m4p, m4v, mp3, mp4, odp, ods, odt, pas, pdf, piv, pkt, png, pps, ppsx, ppt, pptx, psd, pub, py, py3, rar, rna, roz, rtf, sb, sb2, sb3, scratch, slx, sprite, sprite2, svg, swf, tif, txt, wav, webm, wma, wmv, xls, xlsx, xml, zip, zmf,

Jei mokiniai bando įkelti kitokio tipo failus, sistema parodys įspėjimą.

Jei reikiamo failo tipo trūksta leidžiamų failų sąraše, praneškite mums el. paštu info@asc.sk

Maksimalus vieno failo dydis yra 25 MB.