Kodėl matau preliminarius / dalinius mokinių atsakymus, kol jie dirba?

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Dirbdami su užduotimi (testu, namų darbais ar pristatymu), moksleiviai gali laikinai išsaugoti savo darbą, paspausdamii mygtuką „Išsaugoti“, prieš pateikdami baigtą darbą.

=Student - How to save an assignment while completing your work

Internetinio testo atveju „EduPage“ automatinio išsaugojimo laikotarpis yra 2 minutės. Mokytojas gali matyti mokinių atsakymus, nurodytus kaip „Preliminarus“, „Rezultatų“ puslapyje, skyriuje „Mokinių atsakymai“.

Pastaba: Pasirinkus parinktį „Atsitiktinė klausimų ir atsakymų tvarka“, mokinio atsakymai nėra rodomi eilės tvarka.

„Preliminarių atsakymų“ matymo funkcija gali būti naudinga, ypač jei mokiniai praktikuojasi. Tai padeda sužinoti, kokios temos einasi sunkiau ar kuris mokinys atsilieka ir jam reikia individualaus paaiškinimo. Mokytojas taip pat gali padėti mokiniams darbo metu.

Internetinio kontrolinio darbo metu mokytojas mato, kaip sekasi moksleiviams. Šiuo atveju ši funkcija yra tik informacijai.

Norėdami peržiūrėti naujausius rezultatus, mokytojui reikia atnaujinti naršyklės puslapį (paspausti klaviatūros mygtuką F5).

Kai mokinys baigia testą ir spusteli mygtuką „Pateikti“ arba kai pasibaigia nustatytas laikas, mokytojas gali pamatyti mokinių atsakymus, nurodytus kaip „Pateiktas“ arba „Įvertintas“ - jei buvo nustatyta, kas sistema ir įvertina užduotis, ir visi teisingi atsakymai buvo iš anksto nustatyti testo rengėjo.

Jei paskirtas laikas baigiasi (pvz., laikas, kai mokiniai gali atlikti testą, buvo nustatytas 8–8:45, ir jau 9 valandos), o mokytojas vis tiek mato atsakymus, nurodytus kaip „Preliminarus“, tai reiškia, kad mokinys neužbaigė paskirto testo spustelėdamas ant mygtuko „Pateikti“ arba testo pabaigoje jis nebuvo atidarytas naršyklėje. Pvz. tai gali atsitikti, kai mokinys uždaro / palieka naršyklę su joje atidarytu testu, nepateikdamas testo.
Mokytojas turi nuspręsti, ar atsakymus jis laiko galutiniais. Tokiu atveju mokytojas pakeičia mokinio testo būseną į „Pateikta“ rankiniu būdu.

Kaip priskirti mokiniams internetinį testą

Daugiau: Testai