Kaip įvertinti atspausdintus testus?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Viršutiniame meniu pasirinkite „Rezultatai“. Iš priskyrimų sąrašo pasirinkite tą, kurį norite įvertinti.

Kiekvienam klausimui rodomas geltonas langas. Jame yra trys įrašymo laukai, du mygtukai - teisingo ir neteisingo atsakymo ir dvi rodyklės, skirtos perstumti individualius klausimus.

Pirmame lauke galite įvesti mokinio atsakymą (jei vertinate ABCD tipo klausimus, įveskite, pavyzdžiui, mokinio atsakymą „C“). Arba galite tiesiog spustelėti žalią varnelės mygtuką, jei atsakymas teisingas, arba kryžminį mygtuką, jei atsakymas neteisingas.

Antrame lange galite įvesti tam tikro klausimo taškų skaičių, jei vertinate taškais. Trečiajame lange galite įvesti komentarą vertinimui.

Norėdami įvertinti visus testo klausimus, naudokite rodykles „>“ ir „<“.

Išsaugokite pakeitimus. Jei norite įvesti pažymius, viršutiniame meniu pasirinkite „Pažymiai“.