Paprastas būdas sukurti skirtingą testą kiekvienammoksleiviui ir išvengti sukčiavimo internetiniuose testuose

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Mokytojai gali lengvai sukurti skirtingus testo variantus.

1. Sukurkite keletą klausimo modifikacijų ir sugrupuokite juos.
Kaip sukurti klausimo modifikaciją (klausimo kopija toje pačioje grupėje)
Kaip sugrupuoti panašius klausimus ar klausimo modifikacijas

2. Pažymėkite kelias iš šių grupių ir spustelėkite mygtuką „Pridėti prie medžiagos“.

Pasirinkite parinktį „Testas“.

Kiekvienoje klausimų grupėje nurodykite klausimų, kuriuos reikia pasirinkti testui, skaičių. Pagal numatytuosius nustatymus sistema pasirenka vieną klausimą. Šios grupės klausimui galite nustatyti taškų skaičių. Paspauskite mygtuką „Atlikta“.

Paskirkite testą mokiniams, kad jie galėtų jį atlikti internete.

Kiekvienas mokinys gaus testą su skirtingais klausimais, išdėstytais skirtinga tvarka. Jei nustatysite ir laiko limitą testui, klasės Einšteinas negalės padėti draugams.

Pastaba:

• Jei testui buvo pasirinkta klausimų grupė, o vėliau nusprendėte įtraukti daugiau klausimų tą grupę paruoštukuose, tai neturės įtakos anksčiau sukurtam testui.
    Jei vienas klausimas yra pasirinktas iš 5 klausimų grupės, o vėliau prie grupės pridedate dar 3 klausimus, sename teste vis tiek liks tik 5 buvę klausimai.

Iš klausimų grupių sudarytų testų pranašumai:

• Jei mokinys testą atlieka kelis kartus, klausimai kaskart bus skirtingi.
  • Tai reiškia, kad mokiniai gali atlikti testą pakartotinai (jei mokytojas tai įgalino nustatymuose), jie gali daugiau išmokti ir geriau suprasti temą. Tai ir yra pagrindinis „EduPage“ tikslas.
  • Kadangi mokytojai turi įvertinti mokinius, net ir mokantis nuotoliniu būdu, ši priemonė suteikia geresnį būdą įvertinti mokinius.

Kitos instrukcijos:
    Klausimų grupė