Kaip įkelti mokytojų ir moksleivių nuotraukas

English Deutsch Polish Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Galite įkelti mokytojų ir moksleivių nuotraukas "Pagrindinės mokyklos informacijos lange". Prisijunkite prie „Edupage“ kaip administratorius. Pasirinkite mokytoją, ir Redaguoti. Atsidarys langas su pasirinkto mokytojo (ar moksleivio) duomenimis. Viršutiniame dešiniajame kampe yra vieta nuotraukai. Paruoškite failą su nuotrauka jūsų kompiuterio diske JPG formatu. Galite nuvilkite šį failą su pele į tą vietą, arba jį surasti kompiuterio diske. Sistema automatiškai apkarpys / pakeis vaizdą į kvadratinį formatą (128x128) ir nustatys jį pasirinktam mokytojui ar moksleiviui.

Kur naudojamos šios nuotraukos?
Moksleivių nuotraukos rodomos klasės žurnale, kai pamokoje nurodomi nedalyvaujantys moksleiviai.

Kaip pašalinti nuotrauką?
Galite pašalinti nuotrauką spustelėję ant jos ir iš meniu pasirinkę „Pašalinti paveikslėlį“.

Ar klasės mokytojas gali įkelti savo mokinių nuotraukas?
Taip. Prisijungęs kaip mokytojas, kairiajame meniu turi pasirinkite Nustatymai, Moksleiviai. Pasirodys savo klasių mokinių sąrašas. Kiekvieno moksleivio dešinėje yra mygtukas „daugiau“, kuris atvers langą su moksleivio duomenimis. Įkelti nuotrauką reikia kaip aprašyta aukščiau.

Nustatyti nuotraukas su programa „Darbotvarkė Internete“ (Agenda Online)
Mokyklos, kurios ja naudojasi, joje gali nustatyti nuotraukas moksleivio / mokytojo lange.