Kaip klasės mokytojas gali pažiūrėti ir įvesti savo klasės mokinių pažymius?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Mokytojo teisės žiūrėti / įvesti pažymius yra pagrįstos oficialiais kursais. Mokytojas, turintis oficialų sukurtą kursą, gali įvesti pažymius to kurso lankytojams.

Administratorius gali nustatyti du teisių režimus: griežtą (ribotą) arba neribotą.

Neribotame režime bet kuris mokytojas gali žiūrėti / įvesti bet kurios klasės mokinių pažymius, naudodamas „išplėstinį režimą“.
Išplėstinis režimas, skirtas įvesti / peržiūrėti pažymius

Ribotame režime mokytojas gali įvesti pažymius mokiniams, lankantiems jų oficialius kursus, arba mokiniams, lankantiems kursus, kuriems administratoriaus specialiai patvirtino mokytojo teisę pažymių peržiūrai / įvedimui.

Ribotame režime administratorius gali nustatyti klases mokytojams teises žiūrėti / įvesti pažymius.
Administratorius: Kaip nustatyti teises į pažymių knygelėje

Klasės mokytojas gali įvertinti savo mokinių pažymius spustelėdamas pažymius ir pasirinkdamas kursą:
Pasirodys išplėstinis režimas.

Pasirinkite klasę.