Pranešimai mokiniams ir tėvams

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew

„EduPage“ leidžia mokytojams lengvai bendrauti su mokiniais ir tėvais žinutėmis. Galite nusiųsti pranešimą

• kiekvienam jūsų pasirinktam mokiniui ar tėvui
  • visai klasei
  • visos klasės mokinių tėvams.

Kairiajame meniu pasirinkite „Pranešimai“, tada apatiniame dešiniajame kampe esančiu raudonu mygtuku + pasirinkite naują elementą.

Pasirinkite „Siųsti pranešimą“. Pranešimą taip pat galite siųsti naudodamiesi mygtuku Pradėti, esančiu viršutiniame kairiajame kampe. Tokiu atveju pasirinkite „Populiarūs veiksmai“ ir „Siųsti pranešimą“.

Pasirinkite vartotojų grupę, kuriai norite siųsti pranešimą. Numatytuoju nustatymu jūs siųsite pranešimą vienam asmeniui. Jei norite išsiųsti pranešimą daugiau asmenų, pažymėkite apačioje esantį žymės langelį „Pasirinkti kelis“.

Įveskite pranešimo tekstą. Taip pat galite pridėti failą. Išsiųskite žinutę. Gavėjai gaus pranešimą apie naują pranešimą „EduPage“ tinklalapyje arba mobiliojoje programėlėje.

Svarbus pranešimas
    Kaip paprašyti pranešimo gavėjų atsiliepimų
    Kaip susisiekti tik su vienu mokytoju ar mokiniu?
    Pokalbis su visa klase
    What is a Noticeboard?