Kai kurios klasės mokosi mokykloje, kitos - internete ir po to jos pasikeičia. Kaip koreguoti nustatymus.

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Jei kai kurios klasės (pvz., 5.A, 5.B, ...) savaitę mokosi mokykloje, o kitos klasės (pvz., 8.A, 8.B, ..) mokosi Internete (nuotoliniu būdu), naudodamosios šiek tiek kitokiu tvarkaraščiu, o po to klasės pasikeičia, dviejų savaičių tvarkaraštį galima nustatyti taip: Kaip galima nurodyti, kad tvarkaraštyje būtų skirtingos savaitės?

A savaitę nustatykite 5-tų klasių tvarkaraštį, kada mokomasi mokykloje, ir 8-tų klasių tvarkaraštį, kada mokomasi Internete. B savaitę tvarkaraštį nustatykite priešingai.

Nebūtina atšaukti kabinetų klasėms, kurios mokosi nuotoliniu būdu. Tiesiog šioms klasėms nustatykite nuotolinio mokymosi įvykį: Kaip įrašyti nuotolinį mokymą į klasės žurnalą
Šis įvykis automatiškai panaikins kabinetus klasių žurnaluose, įvykių kalendoriuje, tvarkaraštyje ir pavadavimuose.

Tvarkaraštį galima išsaugoti kaip naują failą. Nustatykite tvarkaraščio galiojimo datą ir pirmąją savaitę:

Jei reiktų pakeisti savaites, galite atlikti pakeitimus taip: