Kaip pritaikyti „Zoom“ internetinių pamokų nustatymus (laukimo kambarys (waiting room) ir pan.)

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Internetinės pamokos naudoja „Zoom“ paskyros, susietos su internetine pamoka, nustatymus. Jei norite pakeisti internetinių pamokų nustatymus, atlikite tai savo „Zoom“ paskyroje.

„Laukimo kambario“ (Waiting room) nustatymai leidžia (arba neleidžia) mokiniams prisijungti prie pamokos be jūsų leidimo.
Kai laukimo kambarys yra įjungtas, kiekvienas mokinys turi būti atskirai priimtas į internetinę pamoką, spustelėjant parinktį „Priimti“ (Admit).

Jei jūsų paskyroje yra įjungtas laukimo kambarys, internetinės pamokos bus vykdomos su šiais nustatymais.

Kiti nustatymai veikia panašiai. Jūs galite nuspręsti, ar mokiniai gali prisijungti prie pamokos, kol dar nėra prisijungęs mokytojas. Jei tai leisite, mokiniai gali prisijungti prie pamokos iki 10 minučių anksčiau. Tačiau tai sutrumpins pamokos laiką, jei naudojama nemokama „Zoom“ versija (sesijos laikas apribotas 40 min.).