Internetinių pamokų kūrimas su „Google Meet“

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Išskleidžiamajame meniu šalia pamokos klasės žurnale pasirinkite „Internetinė pamoka“.

Pasirinkite parinktį „Google Meet“.

Pirmą kartą kurdami internetines pamokas su „Google Meet“ , suteikite „EduPage“ programai prieigą prie „Google“ kalendoriaus . Tai būtina sąlyga norint sukurti internetinį susitikimo įvykį / pamoką kalendoriuje.
Spustelėkite mygtuką „Prisijungti naudojant „Google“.

Pasirinkite paskyrą, su kuria norite kurti internetines pamokas.
Pastaba: jei jūsų mokykla naudoja „Gmail“ paskyras mokytojams ir mokiniams, pasirinkite savo mokyklos paskyrą. Jei vykdote internetinę pamoką iš mokyklos „Gmail“ paskyros, mokiniai, prisijungę prie internetinės pamokos iš mokyklos domeno, bus automatiškai prijungti prie pamokos be atskiro mokytojo leidimo.

Patvirtinkite savo pasirinkimą spustelėdami mygtuką „Leisti“ (Allow).

Nuo tada „EduPage“ turės prieigą prie atitinkamos paskyros kalendoriaus. Nebebus būtina suteikti prieigą dar kartą.
Paleiskite internetinę pamoką, spustelėdami videokameros piktogramą šalia pamokos ir paspauskite mygtuką „prisijungti“ .

Internetinės pamokos per „Google Meet“ - kaip užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie pamokos
Kaip pakeisti paskyrą kuriant internetines pamokas

Kitos instrukcijos: Nuotolinis mokymasis