Kaip registruoti mokinių lankomumą nuotolinio mokymo pamokoje

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Mokytojai gali įrašyti mokinių lankomumą nuotolinio mokymo pamokoms dviem būdais:

a) Jei pamoka vyksta jungiantis internetu per „Klasės žurnalą“, mokinių buvimas / nebuvimas internetinėje pamokoje gali būti užfiksuotas pagal tai, ar mokinys prisijungia prie internetinės pamokos per „Klasės žurnalą“.

Mokytojas: kaip pradėti internetinę pamoką per „EduPage“?

Mokytojas turi mokinių apžvalgą - mokiniai, kurie prisijungė prie pamokos, nurodomi kartu su prisijungimo laiku.

Baigus internetinę pamoką mokytojas gali spustelėti mokinių lankomumą „Klasės žurnale“ ir pasirinkti parinktį „Užpildyti naudojant internetinius pamokos duomenis“. Visi lankomumo duomenys bus įtraukti į klasės žurnalą.

b) Jei nuotolinio mokymo pamokos nevyksta internete, pvz. mokytojas paskiria namų darbus, nustatydamas terminą jiems atlikti, tada mokytojas gali laikyti pateiktus mokinių sprendimus kaip dalyvavimą pamokoje. Ši informacija į klasių žurnalą nėra importuojama automatiškai - ji turi būti įvesta rankiniu būdu.

Nuotolinio mokymo internetu pamokų alternatyvos

Taip pat žr.: Nuotolinis mokymasis