Nuotolinio mokymo internetu pamokų alternatyvos

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

1. Paruoškite savo mokomąją medžiagą mokiniams. Galite naudoti „EduPage“ pristatymą, „PowerPoint“ pristatymą, „YouTube“ vaizdo įrašą, PDF, WORD failą ir kt.

2. Paskirkite mokiniams mokomąją medžiagą.

3. Mokiniai gali mokytis iš paskirtos medžiagos - pageidautina per pamoką. Jei mokiniai dėl kokios nors priežasties negali lankyti pamokos (keli broliai ir seserys, turintys vieną kompiuterį, nestabilus interneto ryšys ir kt.), jie gali tą medžiagą studijuoti vėliau.

4. Į medžiagą svarbu įtraukti tolesnius klausimus. Galite naudoti „EduPage“ klausimus, kuriuos automatiškai įvertins sistema, arba pateikti atvirą klausimą. Į atvirą klausimą mokiniai gali įkelti savo atsakymą ar užduoties sprendimą.

5. Mokytojas pamatys, ar mokinys atliko namų darbus ir mokėsi medžiagos. Jei mokinys išnagrinėjo medžiagą ir teisingai atsakė į klausimus, galite tai laikyti dalyvavimu pamokoje.

Šio būdo pranašumas yra tas, kad pažengusiems mokiniams galite užduoti sunkesnius klausimus. Jiems nereikia laukti likusių mokinių, kuriems galbūt reikia daugiau laiko užduočiai išspręsti. Be to, jei reikia, mokiniai gali dar kartą peržiūrėti mokomąją medžiagą.

Jei kai kuriems mokiniams reikia ir individualių konsultacijų, galite tai padaryti internetinės pamokos metu, žodžiu arba susirašinėjant (chat).

Taip pat žiūrėkite:

Kaip priskirti moksleiviams failą - mokymo medžiagą
Kaip paskirti namų darbus, kad mokiniai galėtų pateikti savo darbą kaip failą ar tekstą?
Kaip sukurti naują pristatymą
Kaip peržiūrėti moksleivių atsakymus ir rezultatus
Kaip įrašyti nuotolinį mokymą į klasės žurnalą