Kaip pažiūrėtii mokesčius ir mokėjimus mokiniams, tėvams ir mokytojams

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew Thai

Administratorius gali leisti / nustatyti rodyti skirtingus mokėjimus skirtingoms vartotojų grupėms. „Mokėjimų“ modulį rasite kairiajame meniu, skiltyje „Bendravimas“.
Spustelėkite viršutiniame meniu „Mokėjimų nustatymai“, kad mokėjimai ir mokesčiai būtų rodomi atitinkamiems mokiniams ir jų tėvams. Pažymėkite „Mokėtojai mato savo mokesčius ir mokėjimus Internete“, skiltyje „Matoma mokėtojams“.

Taip pat yra galimybė mokesčių ir mokėjimų nerodyti mokiniams (pvz., privačiose mokyklose, kurios nenori, kad jų mokesčiai būtų matomi mokiniams).

Mokėtojai automatiškai mato mokytojų nustatytus mokesčius ir mokėjimus. Tokiu būdu mokytojai gali nustatyti grynųjų pinigų surinkimą savo klasėse ir įvesti gautus pinigus. Ši funkcija nepriklauso nuo mokėjimų mokykloje (į banko sąskaitą) funkcijos.

Skiltyje „Mokytojai“ galima pažymėti parinktį, ar rodyti (paslėpti) mokinių mokesčius ir mokėjimus atitinkamiems mokytojams. Administratorius gali leisti tvarkyti mokesčius mokytojams, arba, priešingai, padaryti, kad mokinių mokesčiai būtų nematomi mokytojams.

Individualių mokėjimo planų rodymas

Kai mokykla rengia naują mokėjimo planą, kuris dar neturėtų būti paskelbtas, tas mokėjimas gali likti išjungtas.
Mokyklos mokėjimų planų sąrašą galite rasti skyriuje „Mokėjimo planai“. Mokėjimų planai yra grupuojami pagal konkrečias sąskaitas.
Yra:
- mokėtojams matomi mokėjimo planai - baltoje eilutėje ir pažymėta varnelė "Matoma mokėtojams"
- nuo mokėtojų paslėpti mokėjimo planai - pilkoje eilutėje ir nepažymėtas žymimasis laukelis „Matoma mokėtojams“

Taip pat žr.: Mokėjimų modulio vadovo temų sąrašas