Kaip nustatyti vartotojo ID kodą

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Thai

ID kodas (kintamasis simbolis) padeda nustatyti mokėjimus, gautus į mokyklos banko sąskaitą. Sistema aptinka kodą ir automatiškai priskiria mokėjimą konkrečiam vartotojui. Kiekvienas vartotojas (moksleivis, mokytojas, svečias) gali turėti tik vieną unikalų ID kodą.

Vartotojo ID kodą galima apibrėžti skyriuje „Vartotojai“.

• Masinis ID kodų priskyrimas
  • Skyriuje „Vartotojai“ galima atrinkti (filtruoti) tik moksleivius be priskirtojo ID kodo.

(1.) Pažymėkite pasirinktus moksleivius ir
    (2.) nustatymuose pasirinkite parinktį „generuoti kintamąjį simbolį“.
    (3.) Galima:

a) ID - sistemos generuojamas kintamasis simbolis
    sugeneruoti skaičiai yra atsitiktiniai.

b) ID, importuotas iš sąrašo
    Jei mokėtojai jau naudoja tam tikrą kodą kaip identifikatorių banke, jis gali būti naudojamas ir mokėjimams identifikuoti.
    Juos galima importuoti iš „Excel“ (su Copy/Paste, „Ctrl + C“ ir „Ctrl + V“) kaip naudotojų vardus ar ID numerius (kintamuosius simbolius).
    Pasirinkite antrąją parinktį „Generuoti kintamuosius simbolius - importuoti iš„ Excel “.

Peržiūrėkite visus vartotojus (1.) ir įsitikinkite, kad visiems pasirinktiems vartotojams sugeneruotas ID kodas.
    Po to išsaugokite pakeitimus - naudokite virš lentelės esančią išsaugojimo piktogramą. Oranžinė piktogramos fono spalva rodo, kad puslapio pakeitimai dar nebuvo išsaugoti.

• Individualus ID kodo suteikimas vienam mokiniui

• Vartotojui gali būti priskirtas ID kodas spustelėjus lauką „kintamasis simbolis“ ir įvedus ID numerį. Išsaugokite pakeitimus.

Taip pat žiūrėkite
    Ataskaitos spausdinimui, el. laiškų šablonai, eksportavimas į „Excel“

Taip pat žiūrėkite - Mokėjimų modulio vadovo temų sąrašas