Patiekalų įvertinimas

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew Thai

„Valgyklos“ modulis taip pat leidžia maitinimo užsakovams įvertinti patiekiamų patiekalų kokybę ir kiekį.

„Valgyklos“ modulį rasite kairiajame meniu, skyriuje „Bendravimas“, kai esate prisijungę kaip administratorius arba kaip asmuo, turintis teisę matyti valgyklos modulį.

„Valgyklos“ modulio nustatymų meniu „Modulio nustatymai (administravimas)“ yra viršutiniame išskleidžiamajame meniu.

Skyriuje „Įvertinimai“ galite įjungti / išjungti įvertinimų galimybę moksleiviams ir tėvams.

Įvertinimas

Moksleiviai / tėvai gali įvertinti patiekalus tiesiogiai iš valgyklos meniu, kai jie yra prisijungę prie savo paskyros. Galima įvertinti ne vėliau kaip per 7 dienas nuo patiekimo, ir tik neatšauktus patiekalus.

Pradinis įvertinimas valgyklos meniu yra nustatytas vidutinėje pozicijoje. Spustelėjęs „Pridėti įvertinimą“, moksleivis gali pridėti įvertinimą žvaigždutėmis (1.). Norėdami išsaugoti įvertinimą (2.), paspauskite „Išsaugoti“. Moksleivis gali pakeisti patiekalo įvertinimą per 7 dienų laikotarpį nuo jo patiekimo (3.).

„Valgyklos“ modulio pagalbos turinys

Valgyklos modulis - ką jame galima padaryti
Valgyklos modulis ir vartotojo prieiga
Maitinimo patiekimas - kai valgykla dirba