Kaip patikrinti, ar kurso nustatymuose buvo pasirinkti reikiami mokniai

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Užveskite pelės žymeklį ant kurso plytelės ir atidarykite nustatymus Kaip pakeisti kursų nustatymus?

Spustelėkite lauką Mokiniai / grupės.

a) Jei visi klasės mokiniai lanko šį kursą, spustelėkite pirmąją parinktį „Pasirinkti visus mokinius iš pasirinktų klasių“.

b) Jei tai yra padalintas klasės kursas (tik dalis klasės lanko jūsų kursą), spustelėkite „Pasirinkti mokinius, kurie lanko šį kursą“
ir pažymėkite tik tuos mokinius, kurie lanko jūsų kursą.

c) Jei jūsų kursą lanko kelių klasių mokiniai, spustelėkite laukelį „Pasirinktos klasės“, tada pažymėkite žymimąjį laukelį „Kursą lanko mokiniai iš kelių klasių“ ir pažymėkite atitinkamas klases.

Jei kursus lanko tik keletas šių klasių mokinių, spustelėkite parinktį „Pasirinkti mokinius, dalyvaujančius šiame kurse“ ir pažymėkite tik tuos mokinius, kuriuos mokote.