Lankomumas: Smartbox

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania

Įsigyję „aScAttendance“ sistemą, gausite šiuos komponentus:

Galima užsisakyti papildomą įrangą:

Asmenys, kurių lankomumas turi būti fiksuojamas, turi kontaktą tik su skaitytuvu (B) . Tai yra vienintelis komponentas, kuris turi būti jiems pasiekiamas. Minikompiuteris (A) turėtų būti nepasiekiamas, jis turėtų būti apsaugotas. Pašaliniai asmenys prie jo neturi turėti prieigos.
Įprastu atveju yra 3 kabeliai, vedantys iš minikompiuterio į: 1. lustų žymų ir intelektualiųjų kortelių skaitytuvą, 2. mokyklos tinklą, t. y. Internetą, 3. elektros tinklą.

1 . Skaitytuvą (B) galima prijungti tiesiai prie USB prievado, esančio minikompiuterio galinėje pusėje. Jei atstumas didesnis, galima naudoti ilginamąjį USB kabelį (D) . Jis padidins atstumą tarp skaitytuvo ir mini kompiuterio 10 metrų. Jei reikia dar ilgesnio prailginimo, galima pridėti dar 10 m aktyvų USB prailginimo kabelį (F) . Dėmesio! Nenaudokite paprasto laido. Skaitytuvas skaito korteles, lustines žymas 13,56 MHz dažniu. Atstumas tarp dviejų skaitytuvų turi būti didesnis nei 30 cm.

2 . Minikompiuteris (A) turi būti prijungtas prie interneto. Suraskite artimiausią maršrutizatorių su laisvu Ethernet lizdu ir prijunkite laidą. Kabelio nėraužsakyme, nes paprastai jį galima įsigyti vietoje ir tinkamo ilgio (kreipkitės į mokyklos administratorių / techniką). Šis laidas neturi griežtų ilgio apribojimų. Tokio tipo kabelį galima ir užsisakyti atskirai - siūlome laidus, kurių ilgis 30m (G) .

3 . Minikompiuteris (A) turi būti prijungtas prie elektros tinklo. Tai galima padaryti naudojant įkroviklį (C) . Kabelis turi būti prijungtas prie mini kompiuterio „microUSB“ prievado. Jei tarp maitinimo šaltinio ir minikompiuterio yra didesnis atstumas, naudokite arba prailginimo laidą (užsakyme neįtraukiamas), arba USB kabelį (D) .

Jei jūsų mokykloje yra priėmimo zona, rekomenduojame montuoti minikompiuterį prie registratūros stalo ir atvesti laidą prie skaitytuvo. Skaitytuvą galima montuoti ant bet kokio paviršiaus, įskaitant stiklą.
Jei planuojate registruoti tik darbuotojų lankomumą, tinkama vieta sistemai įdiegti yra mokytojų kambarys (arba bet kuri patalpa, prieinama tik mokytojams / darbuotojams, paprastai lankoma jiems atvykus).

Prijungimo schema:

Taip pat žr.:
Valgyklos modulis - ką jame galima padaryti