Tėvas - kaip pridėti dar vieną vaiką į mobiliąją programėlę?

English Russian Lithuania Hebrew

Jei daugiau jūsų vaikų lanko mokyklą / mokyklas, kurios naudoja „EduPage“, savo išmaniojo telefono „EduPage“ programėlėje galite įvesti daugiau vaikų.

Tam jums reikia tėvų paskyros. Tėvų prisijungimo vardas yra el. pašto adresas, kurį nurodėte mokyklai. Paprastai mokykla pasiunčia slaptažodį el. paštu. Jei dar neturite tėvų prieigos prie „Edupage“, žiūrėkite šią pagalbą: Kaip gauti tėvų prieigą prie „EduPage“ programėlės

Prisijungę prie tėvų paskyros, turėtumėte pamatyti visus savo vaikus, lankančius mokyklą. Jei jūsų vaikai lanko skirtingas mokyklas, kurios naudoja „EduPage“, visoms mokykloms turite pateikti tą patį el.pašto adresą. Norėdami pridėti kitą vaiką prie programėlės, spustelėkite E ir daugiau „Pridėti daugiau arba pašalinti vartotojus“.

Galite perjungti vaikus paspausdami „E“ piktogramą viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Iš sąrašo pasirinkite vaiko vardą. Kiekvienam galite pakeisti „Edupage“ nustatymus - pranešimų nustatymus ir kt.

Jei neturite tėvų paskyros, o turite tik moksleivio paskyrą, taip pat galite prisijungti ir su ja. Tačiau mokinių galimybės šioje programėlėje yra ribotos. Jei turite tik moksleivio prieigą, programėlėje kiekvieną vaiką turite pridėti atskirai.